Cui se adresează
Producătorii/generatorii de deşeuri rezultate din activitatea medicală au obligaţia să prezinte anual, până la data de 1 martie, compartimentului de specialitate (Avize și Control Mediu) din cadrul Primăriei Municipiului Timişoara, planul de gestionare a deșeurilor rezultate din activitatea medicală pentru activităţile pe care le-au desfăşurat în anul precedent pe teritoriul municipiului Timişoara.
Pași
- Completează cererea
- Încarcă documente
- Plătește taxa de avizarePlata poate fi efectuată cu cardul sau prin transfer bancar
- Trimite cererea
- Descarcă planul vizatÎn momentul în care va fi finalizată cererea, veți primi o notificare pe e-mail.