Planul de eliminare a deșeurilor rezultate din activitățile medicale

Cui se adresează

Producătorii/generatorii de deşeuri rezultate din activitatea medicală au obligaţia să prezinte anual, până la data de 1 martie, compartimentului de specialitate (Avize și Control Mediu)  din cadrul Primăriei Municipiului Timişoara, planul de gestionare a deșeurilor rezultate din activitatea medicală pentru activităţile pe care le-au desfăşurat  în anul precedent pe teritoriul municipiului Timişoara.

Pași

  1. Completează cererea
  2. Încarcă documente
  3. Plătește taxa de avizare
    Plata poate fi efectuată cu cardul sau prin transfer bancar
  4. Trimite cererea
  5. Descarcă planul vizat
    În momentul în care va fi finalizată cererea, veți primi o notificare pe e-mail.

Este utilă această pagină?